5 דרכים לגרום ליום כיף של החברה להיות אירוע בלתי נשכח

ניהול הלו"ז של הבוס שלך: 5 טיפים פשוטים שיחסכו לך שעות

להורדת המאמר המלא
מלאו פרטים

ימי כיף בחברות הן דרך מצוינת עבור החברה לגמול לעובדים על ההצלחות שלהם ולחזק קשרים בתוך הצוותים השונים. בין אם כדי לציין חג קרוב, לחגוג שנה מוצלחת, או סתם כי זה יום חמישי – יום גיבוש לעובדים הוא לא פעם אירוע שהעובדים מצפים לו בכיליון עיניים והמוצלחים שבהם ייחרטו בזיכרון, ויהוו הוכחה ליחס המוצלח שהחברה מעניקה לעובדים. כדי שיום הגיבוש והכיף שלכם יהיה אחד מהימים האלו, הנה חמישה דרכים להפוך אותו למיוחד:

1. הכל מתחיל במיקום 

המיקום של יום הכיף קובע את האופי שלו וישפיע אולי יותר מכל על הפעילויות שימלאו את סדר היום. כאן מותר ורצוי להיות יצירתיים, ולחשוב על מיקומים שהעובדים אולי לא היו מצפים להם, אבל ישמחו לגלות. ספק אם יום כיף במשרדי חברה ירגש מישהו כמו ההזדמנות לצאת ולחקור מקומות חדשים. למזלנו, אנחנו חיים בעידן בו האפשרויות מוגבלות רק על ידי הדמיון והתקציב, ועם כמה דקות של מחקר באינטרנט תוכלו לצאת עם רשימה של מקומות מפתיעים ומקוריים שהעובדים שלכם לא ישכחו.

2. היו נאמנים לתרבות ולאופי של החברה שלכם

יום כיף מוצלח צריך להתאים לאופי של החברה ולאנשים שעובדים בה. מסיבה עד השעות הקטנות של הלילה לא תתאים לאוכלוסיית עובדים שיש להם ילדים, ובאופן דומה, יום כיף למשפחות עם הפעלות לילדים עשוי לגרום לרווקים שבחברה לחוש לא-במקום. כשאתם מתכננים את האירוע, נסו לשאוף ליצור אירוע שיתאים לאופי של החברה שלכם ולהיות מזמין עבור כמה שיותר עובדים.

3. צרו נושא לאירוע

גם בתקציב קטן, אפשר ליצור אירוע בלתי נשכח באמצעות שימוש נכון במשאבים. בחירת נושא מוביל תגרום לאירוע לבלוט ותעזור לעובדים לזכור אותו בימים שאחרי. הנושא שבחרתם צריך לבוא לידי ביטוי לא רק בקישוטים ובקוסמטיקה, אלא גם בכיבוד בהפעלות ולמעשה בכל האלמנטים שמרכיבים את יום הכיף. שתפו את הספקים שלכם בנושא שבחרתם וגלו מהם איך הם יכולים לגרום לנושא הזה לבלוט. אולי תופתעו.

4. אל תפחדו להתייעץ בעובדים עצמם

לפעמים הדרך הטובה ביותר למצוא רעיונות חדשים היא באמצעות חכמת ההמונים. הזמינו את העובדים שלכם להעלות רעיונות לימי כיף ופעילויות ותנו להם להיות חלק מסיעור המוחות. כך תוכלו לא רק לקבל רעיונות חדשים ויוצאי דופן, אלא גם לעורר את העניין של העובדים עוד בתחילת התהליך ולדאוג שאירוע יהיה כזה שמתאים להם.

5. אל תשכחו את הפרטים הקטנים

לפעמים הדברים הקטנים הם אלו שעושים את כל ההבדל. צ'ופרים מיוחדים לקחת הביתה, או הזמנה מעניינת במיוחד יכולים להיות בדיוק מה שיהפוך עוד יום כיף לאירוע שלא יישכח. מנגד, חוסר תשומת לב לפרטים עשוי לגרום ליום הכיף שלכם להיחרט בזיכרון מהסיבות הלא נכונות. בעיות לוגיסטיקה כמו חניה או שמירת חפצים ,קשה יותר לפתור אחרי שהאירוע כבר התחיל. חשיבה על כל הפרטים הקטנים תגרום לכל חלקי האירוע להתחבר לכדי חוויה אחת שלמה.